1 094 ₴
Країна виробник комплектації - Польща.
Мінімальна площа прорахунку 0.7 м²
Важливо! Колір товару може відрізнятися від представленого на екрані залежно від налаштувань та роздільної здатності монітора.
Термін виготовлення 3-4 дні.
У тканинах DN ("День-ніч") допускається незначна кривизна смуг. Чим більша ширина виробу, тим більша ймовірність кривизни – це допустима норма виробника
Тканина в скрученому виробі завжди має темніший (насичений) відтінок порівняно з маленьким зразком.
Допустима похибка в ширині виробу +/- 5 мм!
Для замовлення необхідні такі дані:
Управління - права, ліва
Тип системи - відкрита, закрита, на фрамугу
Вікно: глухе, стулка
Вид системи кріплення. Системи кріплення можуть бути:

2 кольори системи, білий та коричневий;
невід’ємна монтажна планка;
використовується для виробів великих розмірів;
max ширина - 1,45 м, max висота - 2,10 м;
керування ланцюжком можливе під будь-яким кутом (не обов'язково паралельно тканині), що дозволяє встановлення системи на відкос чи стелю.

3 кольори системи - білий, сірий, чорний;
використовується для дуже великих віконних проємів;
max ширина - 2,5 м; max висота - 4 м;
можна кріпити до віконного профілю або до стелі чи відкосу;
з'єднуючи монтажну планку між собою (за умови кріплення її до стелі або відкосу) є можливість поєднати декілька видів тканин – прозору і блекаут, однотонну та візерункову і т. д.

5 кольорів системи – білий, антрацит, коричневий, золотий дуб, горіх;
не вимагає свердління стулки для монтажу (присвердлюється тільки натягувач жилки на глуху стулку);
діаметр кульок ланцюжка 6 мм;
min ширина - 0,3 м, max ширина - 1,45 м;
min висота - 0,4 м, max висота - 2,30 м;
має прямі форми, що лаконічно виглядає у сучасних інтер'єрах.

Доставка
Самовивіз з нашого інтернет-магазину: Київ, вул.Васильківська, 34
По Києву і Київській області вартість та терміни доставки необхідно уточнювати у менеджера
По Україні: службами доставок Нова Пошта, Делівері, Укрпошта.
Оплата
Передплата за товар, що виготовляється за індивідуальними розмірами – 50 %
Остаточний розрахунок - готівкою при доставці замовлення по Києву та області
Післяплата при отриманні замовлення на Новій пошті або Укрпошті
Безготівковий розрахунок без ПДВ, з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VALCO |
| Країна виробник | Україна |
| Вид рулонної штори | Відкрита (День-Ніч) |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Золотистий |
| Наявність напраляющих | Ні |
| Варіант монтажу | На стулку вікна |
| Засіб керування | Ланцюжок |
| Характеристика тканини | Звичайна |
| Декоративна особливість тканини | Однотонна |
| Ширина виробу | 500 мм |
| Довжина виробу | 1100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ширина полотна | 500 мм |
| Довжина полотна | 1400 мм |