


від 6 448 ₴
| Профільна система | OpenTeck 60 DE-LUX |
| Камер в профілі | 4 |
| Контурів ущільнення | 2 |
| Склопакет | 32 мм двохкамерний |
| Формула склопакету | 4-10-4-10-4 |
| Можлива товщина склопакету | до 32 мм |
| Тип відкривання | Поворотно-відкідне з мікропровітрюванням |
| Фурнітура | Vorne |
| Товщина профілю | 60 мм |
| Опір теплопередачі | до 0,75 м²×С/ВТ |
Ми виготовляємо вікна та двері за індивідуальними розмірами.
Офіційна гарантія — 5 років.
⚠️ Вартість вказана без монтажу та додаткових елементів.
Ви можете адаптувати вікно під свої потреби, обравши:
потрібну ширину та висоту конструкції;
кількість стулок і варіант відкривання;
марку профільної системи;
ламінований профіль (кольорові вікна замість стандартних білих);
характеристики склопакету (енергозберігаючий, мультифункціональний, тонований тощо);
фурнітуру — марку, рівень протизламності, приховані або стандартні петлі.
замір, доставка та монтаж;
москітні сітки звичайні, плісе, "антикіт";
горизонтальні або вертикальні жалюзі, тканеві ролети, ролети день-ніч;
ручки Hoppe, Maco, Roto Swing;
мультифункціональні, тоновані, енергозберігаючі склопакети;
відливи та підвіконня;
протизламна фурнітура;
ручка «антидитина»;
теплі відкоси з сендвіч-панелей;
ламінація профілю.
Ви можете замовити у нас по програмі єВідновлення:
Нові металопластикові вікна, двері та балкони (з монтажем або без).
Заміна склопакетів і ремонт пошкоджених вікон.
Тонування вікон захисною бронеплівкою.
Ремонт та встановлення захисних ролет.
Безкоштовна доставка по Києву та в радіусі до 30 км від Києва.
Безкоштовний замір вікон і дверей по Києву — за умови укладання договору.
Монтажні роботи виконуємо по Києву та Київській області.
Вартість доставки в інші регіони України уточнюйте у менеджера.
Працюємо по Києву та області: Бориспіль, Бровари, Вишневе, Ірпінь, Буча, Гостомель, Боярка, Вишгород, Чайки, Коцюбинське, Стоянка, Гореничи, Пуща-Водиця та інші населені пункти.
Купити пластикові вікна та двері в Києві ви можете з установкою або без неї. Уся наша продукція — вікна, двері, балкони, перегородки, ролети, ворота, москітні сітки та склопакети — виготовляється індивідуально під замовлення. Комплектація підбирається персонально: профіль, склопакет, фурнітура, підвіконня, тип монтажу та додаткові опції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Open Teck |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення вікна | Звичайне |
| Броньоване вікно | Ні |
| Форма вікна | Прямокутна |
| Матеріал віконного профілю | Металопластик |
| Вид армування профілю | L-подібний |
| Кількість камер в профілі | 4 шт. |
| Заповнення світлопрозорої частини вікна | Склопакет |
| Тип скла (склопакетів) | Звичайне |
| Вид склопакету | Двокамерний |
| Заповнення камери склопакета | Повітря |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Спосіб відкривання вікна | Поворотно-відкидне |
| Виконання скла | Прозоре |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник профільної системи | OpenTeck |