


8 988 ₴
Металопластикове вікно REHAU 70 — це енергоефективне рішення для квартир, будинків та офісів, яке забезпечує надійну тепло- і шумоізоляцію. Профіль з монтажною глибиною 70 мм та якісна фурнітура гарантують довговічність, комфорт і стабільну роботу вікна за будь-яких погодних умов. Ідеально підходить для міського житла та заміського будівництва.
Розміри: ширина 1200 х висота 1400 мм.
Відкривання: одна стулка поворотно-відкідна з мікропровітрюванням.
| Профільна система | REHAU Euro 70 |
| Камер в профілі | 5 |
| Контурів ущільнення | 2 |
| Максимальна товщина склопакету | до 40 мм |
| Склопакет | 40 мм двохкамерний |
| Формула склопакету | 4-14-4-14-4 |
| Тип відкривання | Поворотно-відкідне з мікропровітрюванням |
| Фурнітура | Maco, Winkhaus, Siegenia Titan |
| Товщина профілю | 70 мм |
| Коефіціент опору теплопередачі | Rf = 0,8 м²К/Вт |
Ми виготовляємо вікна та двері за індивідуальними розмірами.
Офіційна гарантія — 10 років.
⚠️ Вартість вказана без монтажу та додаткових елементів.
Ви можете адаптувати вікно під свої потреби, обравши:
потрібну ширину та висоту конструкції;
кількість стулок і варіант відкривання;
марку профільної системи;
ламінований профіль (кольорові вікна замість стандартних білих);
характеристики склопакету (енергозберігаючий, мультифункціональний, тонований тощо);
фурнітуру — марку, рівень протизламності, приховані або стандартні петлі.
замір, доставка та монтаж;
москітні сітки звичайні, плісе, "антикіт";
горизонтальні або вертикальні жалюзі, тканеві ролети, ролети день-ніч;
ручки Hoppe, Maco, Roto Swing;
мультифункціональні, тоновані, енергозберігаючі склопакети;
відливи та підвіконня;
сірий ущільнювач;
протизламна фурнітура;
ручка «антидитина»;
теплі відкоси з сендвіч-панелей;
ламінація профілю.
Ви можете замовити у нас по програмі єВідновлення:
Нові металопластикові вікна, двері та балкони (з монтажем або без).
Заміна склопакетів і ремонт пошкоджених вікон.
Тонування вікон захисною бронеплівкою.
Ремонт та встановлення захисних ролет.
Безкоштовна доставка по Києву та в радіусі до 30 км від Києва.
Безкоштовний замір вікон і дверей по Києву — за умови укладання договору.
Монтажні роботи виконуємо по Києву та Київській області.
Вартість доставки в інші регіони України уточнюйте у менеджера.
Працюємо по Києву та області: Бориспіль, Бровари, Вишневе, Ірпінь, Буча, Гостомель, Боярка, Вишгород, Чайки, Коцюбинське, Стоянка, Гореничи, Пуща-Водиця та інші населені пункти.




Купити вікна Rehau в Києві Ви можете з установкою або без неї, з доставкою. Наша продукція - вікна, двері, балкони, перегородки, ролети, ворота, москітні сітки, склопакети, - виготовляється індивідуально. Також, індивідуально підбирається комплектація – це марка і колір профілю, тип склопакета, фурнітура, марка і глибина підвіконь, наявність москітних сіток, жалюзі, тип монтажу, та інші параметри. Тому, для замовлення звертайтесь будь-яким зручним способом, наші менеджери допоможуть підібрати і укомплектувати ваше замовлення. Замовлення запускаються у виробництво після передоплати. Передоплата становить від 50 до 80 % залежно від виду товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rehau |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення вікна | Звичайне |
| Броньоване вікно | Ні |
| Форма вікна | Прямокутна |
| Матеріал віконного профілю | Металопластик |
| Вид армування профілю | П-подібне |
| Кількість камер в профілі | 5 шт. |
| Виробник профільної системи | Rehau |
| Заповнення світлопрозорої частини вікна | Склопакет |
| Тип скла (склопакетів) | Звичайне |
| Вид склопакету | Двокамерний |
| Заповнення камери склопакета | Повітря |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Спосіб відкривання вікна | Поворотно-відкидне |
| Кількість стулок | 1 |
| Виконання скла | Прозоре |